הכנה להריון

בעולם מודרני, קיימים גורמים רבים שיכולים לפגוע בבריאות הפיזית והנפשית שלנו וכתוצאה מכך יכולות להיווצר בעיות כגון: מחזור לא סדיר, שחלות פוליציסטיות, חוסר איזון הורמונלי, חוסר איזון בבלוטת התריס, בעיות מטבוליות, חוסר איזון נפשי ועוד… חשוב מאוד רגע לפני שמנסים להרות, לאזן, לחזק ולהשלים את כל החסרים בגוף וככה להכין את הגוף להריון.

להכנה להריון יש חשיבות רבה, אולם בארץ נושא זה פחות מדובר. סיכוייה של אישה, שמגיעה להריון במצב גופני ונפשי מצוין, להיכנס להריון, לעבור הריון בצורה קלה ובריאה ולבסוף ללדת תינוק בריא, גבוהים הרבה יותר לעומת אישה שנמצאת במצב פיזי ונפשי מעורער.

במדינות מתקדמות בעולם, הכנת הגוף להריון היא דבר שבשגרה, והמטרה שלנו ב-Nova Fertility היא ליישם את זה גם בארץ. אנו מעניקים שירותים שונים ומגוונים הקשורים בהכנת הגוף להיריון ומקסום הסיכויים שלך להרות באופן טבעי

חשיבות הכנה להריון

כשהגוף והנפש מאוזנים, הסיכוי להקלט להריון הרבה יותר גבוה.

על פי עקרון הרפואה הטבעית, אם הגוף והנפש מאוזנים – כלל מערכות הגוף מאוזנות ומתפקדות בצורה מיטבית – אזי גם מערכת הרבייה תתפקד בצורה אופטימלית, והריון בריא יגיע במהרה.

מתי כדאי להתחיל?

אם את בריאה, חודש אחד לרוב יספיק על מנת להכין את גופך להריון.

אם יש בעיות רקע, לרוב יספיקו 3 חודשים, במקרים מורכבים, ייתכן ויידרש זמן רב יותר.

איך זה עובד?

הכנת גופך להריון הוא צעד חשוב, הכולל שיטות טיפול טבעיות שונות בהתאם למצבך, כגון: הסדרת חילוף החומרים, הסדרת מחזור, הפחתת סטרס והרגעה, השלמת חוסרים, ניקוי של הגוף מרעלים ועוד…     

הכנה להריון עם ליווי מקצועי תשפר את הסיכוי שלך להריון בריא בזמן קצר יותר.

סוגי טיפול - הכנה להריון

מאוד חשוב עוד לפני הריון להיות במצב גופני ונפשי אופטימלי, בדרך זו נוכל להשיג הריון בזמן קצר יותר, ובנוסף לעבור את ההיריון בצורה קלה יותר, ללא סיבוכים מיותרים, וכמובן ללדת תינוק בריא.

תוסף Fertili-Tri, המכיל חומצה פולית טבעית + Q10 + יוד, מומלץ לכל השנים 3 חודשים לפני כניסה להריון

זו הכנה הכי טובה של הגוף להריון, לעשות RESET לכל המערכות הגוף לפני שמתחילים לנסות להרות.

פורמולת צמחי מרפא PreTox  יכולה לסייע לתהליך הניקוי

מחזור סדיר מגביר משמעותית את הסיכויים להרות, טיפול שלנו יכול לעזור במקרים של מחזור תדיר מדי, מחזור שמאחר, מחזור שלא מגיע בכלל, שחלות פולציסטיות, דימומים לא סדירים ועוד.

חוסר איזון הורמונלי יכול לגרום לבעיות שונות כגון: משקל עודף, משקל נמוך או שינויים דרסטיים במשקל, עייפות, עצירות או יציאות תקופות מדי, כאבים, נשירה, חוסר תאבון, תאבון מוגבר, מצבי רוח, עצבנות, חוסר איזון בבלוטת התריס ועוד. כל אלה יכולים לגרום לבעיות פוריות לכן חשוב מאוד להגיע לאיזון לפני שמנסים להרות.

 

חוסר בוויטמינים, מינרלים ונוטריינטים חיוניים יכול לגרום לקושי להרות. לכן חשוב מאוד לפני שמתחילים לנסות להרות להשלים את החסרים ולדאוג שכל בדיקות הדם יהיו בנורמה.

 

כיום ידוע שסטרס פוגע בפריון, ולכן חשוב מאוד לפני שמנסים להרות, להפחית סטרס, להוריד עומסים, ולהגיע לתכנון משפחה בצורה נינוחה ורגוע יותר.

שאלות נפוצות בנושא הכנה להריון

מה להביא לטיפול?

1. בדיקות דם כלליות.
2. בדיקות דם הורמונליות.
3. רשימת תרופות/תוספים שאת לוקחת.
4. מסמכים נוספים רפואיים רלוונטיים אם קיימים

האם צמחי מרפא בטוחים לשימוש?

אם מתאימים צמחי מרפא בצורה נכונה, הם בטוחים לשימוש.
התאמת צמחי מרפא דורשת ידע וניסיון רב בתחום הפוריות. לכן, לפני שמתחילים את התהליך חשוב להתייעץ עם הרבליסט המתמחה בפריון (במיוחד במקרה של מטופלות הפרייה חוץ גופית (IVF)) – אשר מכיר לעומק את התרופות והפרוטוקולים של רפואה קונבנציונלית, ויכול לדעת בוודאות שאין התנגשות בין תרופות וצמחי מרפא.

האם צמחי מרפא מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים?

כלל צמחי מרפא שבשימוש של Nova Fertility מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקני ISO ו-GMP, כשרות העדה החרדית/חתם סופר בני ברק.

האם יש תופעות לוואי לשימוש בצמחי מרפא?

צמחי מרפא שמותאמים באופן מדויק, לא יגרמו לתופעות לוואי ויעזרו בתהליך.
יחד עם זאת, צמחי מרפא שמותאמים בצורה לא נכונה יכולים לעשות יותר נזק מתועלת.

איך נוטלים צמחי מרפא?

יש כמה צורות נטילת צמחי מרפא:
1. תמצית על בסיס אלכוהול – זוהי תמצית בצורה נוזלית, לוקחים אותה על קיבה ריקה עם קצת מים.
2. קפסולות – לוקחים קפסולות על קיבה ריקה, 4-8 קפסולות ביום.
3. אבקה – מערבבים עם מים חמים ושותים 2-3 ביום.
4. תה – חולטים כף צמחים בכוס מים בכלי מכוסה במשך 15 דק', מסננים ושותים 2-4 כוסות במשך היום.

האם אני אצטרך להפוך לטבעונית?

ממש לא, תזונה מותאמת לכל אחת באופן אישי.

המלצות​

הכנת הגוף להריון

הכנת הגוף להריון

מבוא הריון הוא תהליך מורכב, המחייב את הגוף לעבור שינויים רבים כדי לתמוך בהתפתחות העובר. להכנת הגוף להריון יש תפקיד מרכזי בהבטחת הריון בריא ונטול סיבוכים! אישה המגיעה להריון במצב

להמשיך קריאה »
אנג'ליקה סינית ופוריות

אנג'ליקה סינית ופוריות

אנג'ליקה סינית (Angelica sinensis) היא צמח מרפא ממשפחת הסוככיים, הגדל באזורים נרחבים בצפון אסיה, בסין, יפן וקוריאה  – שם הוא נמצא בשימוש רפואי נרחב מזה אלפי שנים. ברפואה הסינית המסורתית,

להמשיך קריאה »
דלקת ופוריות

דלקת  ופוריות

בעשור האחרון דלקת נחקרת כגורם שפוגע בפוריות מחקרים קודמים הראו מדדי דלקת מוגברים בבדיקות של מטופלות במרפאות פוריות. במיוחד נחקרו השמנה ודלקות באזור הפה ,מצבים בהם יש דלקת שנחשדת כגורם

להמשיך קריאה »

Q10 ופוריות האישה

האם Q10 עוזר לבעיות פוריות? באיזה מקרים Q10  יכול לסייע? איזה סוג Q10  הכי מומלץ? מה המינון המומלץ של Q10? ומתי כדאי להימנע מנטילת Q10? Q10 – הוא קואנזים –

להמשיך קריאה »