המלצות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

אובחנתי לפני כ3 שנים בגידול שפיר בהיפופיזה שגרם לחוסר איזון הורמונלי. לאחר כריתת הגידול נאמר לי שרוב הסיכויים שלא אוכל להיכנס להריון באופן טבעי ואצטרך טיפולי פוריות. ידענו שמבחינתו זה המוצא האחרון ושננסה כל דבר אחר לפני שנגיע לטיפולי פוריות. שמונה חודשים אחרי הניתוח עדיין לא חזר לי המחזור ופניתי למרינה. היא הייתה קשובה, אמפתית, נעימה ומקצועית, והתחלנו טיפול. לא האמנתי שאחרי חודש, במעקב זקיקים, ראינו ביוץ, ואכן שבועיים לאחר מכן הגיעה הוסת הראשונה מזה 3 שנים… הייתי הכי מאושרת בעולם! המשכנו את הטיפול, ואחרי שלושה חודשים נכנסתי להריון, באופן טבעי לחלוטין, רק בעזרת צמחי מרפא ותזונה מותאמת. אני ממליצה על מרינה בחום, יש לה המון ידע וכלים והיא מטפלת מדהימה. גם היום אני מרגישה תמיד בנוח לפנות אליה בכל שאלה והיא תמיד שמחה לעזור.
אנה מת”א

הגעתי למרינה לאחר טיפולים שונים ורבים ולאחר סדרה ארוכה של הפלות טבעיות. האבחנה של מרינה היתה דקדקנית ומקצועית על מנת להתאים לי את הפורמולה הטובה והנכונה ביותר עבורי. מרינה היתה רגישה מאוד ואמפתית החל מהרגע הראשון וזה היה לי חשוב מאוד על מנת שאוכל לבטוח ולהאמין שוב שטיפול יכול לעזור. 

הגעתי אליה מיואשת מאוד ועצבנית אחרי כל מה שעברתי בניסיון להיכנס להריון. מרינה הרכיבה לי את הפורמולה הכי נכונה. זמן קצר לאחר מכן נכנסתי להריון. ונולד לנו ילד מהמם ובריא. 

אני ממליצה על מרינה בלב שלם לכל חברה שעוברת קושי להיכנס להריון ואו להחזיק את ההריון.

קרן מפ”ת

הגעתי אל מרינה כשידעתי שאני מתכננת לנסות להכנס להריון ומרינה התאימה לי תפריט לניקוי רעלים.

זאת לא היתה הפעם הראשונה שעשיתי ניקוי רעלים אבל בהחלט היתה הפעם הראשונה שהרגשתי ש״רואים אותי״ ולא רק נותנים תפריט גנרי. בזכות כך הצלחתי ליישם בקלות את הניקוי! 

מעבר להרגשה הטובה שהניקוי עשה לי בבדיקות הדם שלי אחרי חודש פשוט ראו את השינוי זה היה מדהים!

והכי חשוב נכנסתי להריון אחרי חודשיים 🙂

אבישג מת”א

שנים שהייתי בטיפולים כדי להכנס להריון והגעתי למרינה בהמלצה של חברה כדי לאזן את הגוף. הייתי במצב לא טוב, עם בחילות והרגשה כללית לא טובה. כעבור שלושה חודשים של תהליך עם מרינה המקסימה נקלטתי לראשונה והיום אני כבר חובקת את ילדי הראשון וברור לי שבזכות התהליך הזה הגוף שלי הצליח לקלוט את ההריון ולטפח בהצלחה את העובר… אני כולי הודיה למרינה ומאחלת לעוד הרבה נשים שרוצות להכנס להריון לפגוש אותה ולעשות איתה את התהליך שיעזור להן לממש את החלום.

רוית מת”א

מאז ומתמיד סבלתי משחלות פוליציסטיות. אף פעם לא היה לי מחזור סדיר. הייתי המון שנים על גלולות. החלטתי שדי, אני רוצה להפסיק עם הגלולות, לאזן את הגוף שלי ולהכין אותו להריון, כשארצה. הפסקתי עם הגלולות והמחזור כמובן לא הגיע. אחרי 8 חודשים פניתי לעזרה לברא צמחים, שם המליצו לי על מרינה שמתמחה בתחום. מרינה נתנה לי תערובת צמחי מרפא ותזונה אחרי 3 חודשים הגיע המחזור הראשון, אחרי חודש וחצי המחזור השני, ומאז אני מקבלת כל חודש.

דנה מנתניה

מרינה ליוותה אותי בתהליך הקפאת ביציות.
התהליך כרוך בהרבה חששות, ולכל אורכו מרינה הייתה מקצועית, קשובה, סבלנית, ועם זמינות מעולה. תוצאות ההקפאה היו מצוינות; כל ביצית שנשאבה הוקפאה, ועברתי 4 סבבים ללא תופעות לוואי. אני חושבת שהתמיכה הזו היא סופר חשובה, גם מבחינה פיזית, וגם מבחינה מנטלית, ועם מרינה הרגשתי שאני בידיים טובות. ממליצה בחום!

מיטל מר”ג

הגעתי למרינה אחרי שנתיים בטיפולי פוריות. קיבלתי המון הורמונים, ועם כל טיפול, הרירית הייתה צונחת יותר ויותר. בסוף הגעתי למצב שהרירת בקושי הגיעה ל-4.7 מ”מ. עשיתי דיקור שלא עזר, גם המחזור שלי נחלש מאוד. הגעתי למצב שפשוט לא יכלו להחזיר לי עוברים. ואז הגעתי למרינה . היא רקחה לי צמחי מרפא ונתנה הנחיות תזונתיות, ועם המחזור הבא אמרה לי לנסות לגשת להחזרה.
התחלתי לעשות הכנה להחזרה והרירית הגיעה ל-6.2 מ”מ, וזה היה הסיבוב המנצח עבורי. אני בטוחה שצמחי המרפא עשו את ההבדל, עיבו לי את הרירית, וזה מה שאפשר קליטה של ההריון. ממליצה מאוד על מרינה!

אירית מהרצליה

טיפולי הפוריות שלי היו מלווים בנפיחויות, בחילות וחולשה, ממש ברמה שאמרתי שאני לא מסוגלת להמשיך. החלטתי לעשות הפסקה והגעתי למרינה. מבחינתי לא היה סיכוי להכנס להריון טבעי כי יש לי מחלה גנטית הדורשת PGD וטיפולי פוריות. אבל פשוט לא יכולתי להמשיך. מרינה קיבלה אותי הרגיעה אותי, הסבירה שאפשר אחרת, שנעשה הפסקה לגוף ולנפש ונכין את הגוף לסיבוב הבא. ואכן הרגשתי מצויין בהפסקה וגם כשחזרתי, חזרתי חזקה ועם כלים חדשים ותמיכה של מרינה. את הסבב של השאיבה עברתי ללא תופעות לוואי בכלל. אין ספק שמרינה עזרה לי עם תופעות הלוואי של הטיפולים. כל מי שסובלת תדעו שזה לא חייב להיות ככה אפשר אחרת!!!

מעיין מחיפה

הגעתי למרינה אחרי שנים שאני סובל מטסטוסטרון נמוך, מה שהתבטא אצלי בחוסר חיות, חוסר חשק, עייפות וחוסר מוטיבציה. הרופאים הציעו לי שימור פריון ולקחת טסטוסטרון. מאחר ואני רוצה ילדים חיפשתי פיתרון אחר וככה הגעתי למרינה. היא הכינה לי כמוסות עם צמחים, שהייתי אמור לקחת כמה פעמים ביום. אחרי חודשיים התחלתי כבר להרגיש יותר טוב. יותר אנרגיה ויותר רצון לחיות, אחרי 3 חודשים עשיתי בדיקות דם ואכן פעם ראשונה מזה הרבה שנים ראיתי שהטסטוסטרון שלי בנורמה.

מיכה מרמת-גן

אני ובעלי מנסים להיכנס להריון כבר יותר משנה. ניסינו כל מיני מטפלים וזה לא צלח. הגעתי למרינה בעקבות חברה שאמרה לי שהיא מתמחה בפריון. אחרי אבחון מעמיק היא אמרה לי שאני חייבת להסדיר את מערכת העיכול שלי לפני כניסה להריון )7-6 פעמים שירותים ביום(. ברגע שעשינו את זה, קודם כל הרגשתי הרבה יותר טוב, לא הבנתי עד כמה לא הרגשתי טוב מקודם ואחרי חודשיים אכן היינו בהריון.

חני מחולון