ליווי מטפלים

שלום, אם הגעתם לעמוד הזה אתם וודאי מטפלים, המתעניינים להעמיק בתחום הפריון של האישה והגבר.

ב Nova Fertility אנחנו מאמינים בשילוב של המדע הקיים היום בתחום צמחי מרפא ופריון, והידע ברפואה הקונבנציונאלית כידע בסיסי הדרוש כדי לתת טיפול הולסטי מיטבי באמצעות צמחי מרפא, תזונה, אורח חיים בריא וטיפולים נוספים לפי צורך.

Nova Fertility  מאמינה שבשיטה הזו, תוכלו להשיג את התוצאות האופטימליות ולגרום למטופלים שלכם להשיג הריון בריא בזמן הקצר ביותר, ואף לחסוך להם טיפולים מיותרים.

המייסדת של שיטת Nova Fertility, מרינה לוי H.Cl, B.Sc, הרבליסטית קליני,  בעלת נסיון קליני רב של יותר מעשור בתחום הפריון, בוגרת התמחות בגניקולוגיה, פריון ואולטרסאונד מאונברסיטת ת"א והטכניון, מקדמת במחקר בתחום צמחי מרפא ופריון, בעלת הסמכת GCP – הסמכה לביצוע מחקרים רפואיים בבני אדם של NIDA Clinical Coordinating Center, מרצה לצמחי מרפא ופריון במכללת רידמן, מטפלת ראשית בתחום הפריון והגניקולוגיה בברא צמחים.

כדי לקדם את השיטה הזו, שבבסיסה עומדת מקצועיות, ביסוס על מדע עדכני, והבנה עמוקה של אנטומיה ופיזיולוגיה של הפריון, Nova Fertility מספקת הדרכות, קורסים, מאמרים, וליין פריון טיפולי למטפלים הרוצים להתמחות ולהתמקצע בתחום.

שירותים למטפלים

סופרויז'ן

למטפלים שסיימו מסלול ארבע שנתי של הרבליזם ו/או נטורופטיה ומעוניינים להתייעץ בנושאי הפריון.
עלות יעוץ של
שעה וחצי – 450 ש"ח
לסטודנטים ובוגרי הקורסים שלנו הנחה של 10% (עד 3 משתתפים)

ליין טיפולי לפריון האישה

פרטים נוספים בהמשך…

ליין טיפולי לפריון הגבר

VivaSper
פורמולה ייחודית של צמחי מרפא לפריון הגבר

  • משפרת כמות וריכוז של הזרע
  • משפרת תנועתיות של הזרע
  • משפרת מורפולוגיה של הזרע
  • מקטינה שברים של ה-DNA בזרע
  • מסייעת במקרים של אי פריון לא מוסבר

קורסים למטפלים

פרטים נוספים בהמשך…

חומר מקצועי למטפלים

10Q לתמיכה בפריון

מיהו הקואנזים Q10 וכיצד הוא משפיע על פוריות האישה? מרינה לוי, הרבליסטית קלינית B. Sc, מתמחה בטיפולי פוריות, משתפת אותנו בידע הקליני שצברה בשילוב מחקרים התומכים בהשפעת Q10 על תגובה

להמשיך קריאה »